Health Benefits of Cannabis – Cannabinoid Science and Research

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZJ32xLTKipg

 

De video (10 minuten) geeft een overzicht van de patenten die geregistreerd zijn met betrekking tot cannabinoïden in de behandeling van een groot aantal aandoeningen, o.m. verschillende types van kanker, zoals Alzheimer, Parkinson, epilepsie, ontstekingen, artritis, glaucoom, en vele andere.

(Verbieden voor iedereen en dan patent nemen = roofdierenkapitalisme)

 

 

US Patent 4837228

 

Het gebruik van cannabichromene (CBC) en zijn antagonisten en isomeren om hypothermie te induceren, ontstekingen te verminderen bij zoogdieren, inbegrepen als antimicrobieel middel.

 

US Patent 4189491

 

Een opmerkelijke verlichting van de symptomen van glaucoom werd bereikt met orale toediening van therapeutisch effectieve maar niet psychotrope dosis tetrahydrocannabinol (THC), de meest actieve stof in marihuana. De belangrijkste resultaten werden bereikt met THC in combinatie met conventionele medicatie voor glaucoombehandeling hoewel in een beperkt aantal gevallen de THC-behandeling alleen succesvol bleek. In het patent is ook melding van een doseringsysteem voor THC in combinatie met onschadelijke oplosmiddelen zoals fructose

 

US Patent 5631297

 

Anandamiden zijn zowel bruikbaar in de behandeling van een te hoge druk in het binnenoog, als in de oogheelkunde.

 

US Patent 6630507

 

Cannabinoïden blijken antioxidante eigenschappen te bezitten, goed dus voor de behandeling van een brede waaier van aandoeningen als ischemie, ontstekingsziekten en auto-immuun aandoeningen. Cannabinoïden hebben specifieke toepassingen als neuroprotector, bijvoorbeeld voor de beperking van neurologische schade na een hartaanval of trauma, of in de behandeling van neurodegeneratieve ziekten zoals Alzheimer, Parkinson en HIV dementie. Niet-psychoactieve cannabinoïden zoals cannabidiol (CBD) zijn bijzonder interessant omdat zij de toxiciteit tegenwerken van psychoactieve cannabinoïden.

 

US Patent 6132762

 

Een transdermale therapeutische toepassing die marihuana bevat en een drager voor de behandeling van pijn, ontstekingen, artritis en aanverwante aandoeningen bij mensen.

 

US Patent 6410588

 

Het patent gaat over de vaststelling dat cannabinoïden zoals cannabidiol (CBD), gebruikt kunnen worden in de behandeling van ontstekingsziekten. Rechten worden ook opgeëist op andere cannabinoïden voor het gebruik in de behandeling van ontstekingsziekten, methoden van behandeling van ontstekingsziekten en cannabinoïden in combinatie met farmaceutisch aanvaardbare dragers

 

US Patent 7977107

 

Een methode om de opname te verzekeren van marihuana en zijn actieve component THC, door de hoeveelheid 11-nor-Δ-THC carbonzuur (THCA) in orale vloeistof op niveau picogram per millimeter (pg/ml), door gebruik te maken van chromatografy/mass spectrometry/mass spectrometry (GC/MS/MS).

Dit zal gebruikt worden om personen te testen op cannabis, op een gelijkaardige manier als het testen van personen op alcohol.

 

US Patent 7597910

 

Samenstellingen en methoden worden beschreven voor de behandeling van prostatitis, benigne prostaathypertrofie, en prostaatkanker. De samenstellingen bevatten vloeibare extracten of gedroogde mengsels van selenium- en zinkrijk cannabisplantmateriaal, shiitake (eetbare paddenstoel) en maitake paddenstoelen. De mengsels zijn effectief in de behandeling van prostaataandoeningen door pijn te verzachten en symptomen te onderdrukken, ontsteking en zwelling te verminderen, celvorming in het prostaatweefsel te reduceren, enz.

 

US Patent 8071641

 

Gebruik van een cannabidiol (CBD) voor de aanmaak van een medicijn bedoeld voor de behandeling of voorkoming van diabetes en/of insulitis.

 

US Patent 8222482

 

Methoden en materialen voor het verminderen of verhogen van het oliegehalte in planten worden hierin beschreven. Zo zijn zowel nucleïnezuren die oliemodulerende peptiden coderen beschreven als methoden voor het gebruik van die nucleïnezuren om plantencellen te transformeren. Ook inbegrepen zijn planten en plantaardige producten met een hoog oliegehalte.

 

US Patent 8242178

 

Behandelingsmethoden auto-immune hepatitis, inclusief het injecteren van cannabidiol, synthetische cannabidiol of natuurlijke cannabidiol geïsoleerd van andere natuurlijke cannabinoïden.

 

US Patent 8034843

 

Cannabinoïden, CBD, CBDA en hun derivaten in het bijzonder, zijn gepatenteerd voor gebruik als actieve farmaceutische substantie voor de behandeling van misselijkheid, braken, emesis, draainissen. In het bijzonder zijn extracten van cannabisplanten beschreven die rijk zijn aan deze stoffen en geschikt voor farmaceutisch gebruik.

 

 

Verder zijn er nog volgende US Patent aanvragen die nog niet volledig behandeld zijn en waarop dus momenteel geen officieel patent rust in de VS

 

US Patent Application 20110257256

US Patent Application 20100222437

US Patent Application 20100222437

US Patent Application 20080262099

US Patent Application 20100204312

US Patent Application 20090312414

US Patent Application 20100292345

US Patent Application 20100292345

US Patent Application 20090197941

US Patent Application 20080181942

 

Er zijn meer dan 22.000 wetenschappelijke studies verricht waarbij cannabinoïden betrokken waren. Wie verder wil zoeken kan beginnen met de onderstaande lijst:

 

Cannabinoids PubMed

ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2604798
ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2872061
ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2225529
ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2812803
ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2277494
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19638490
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22776349
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16682966
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12648025
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19914218
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16893424
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15361550
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19889794
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19015962
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19608284
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17237277
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11586361
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/14692532
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16571653
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18286801
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16250836
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17934890
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12052046
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19189054
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18354058
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19047095
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/10913156
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9653194
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18088200
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16909207
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17342320
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19059457
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12723496
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19442536
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16728591
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19539619
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16500647
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19189659
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/14617682
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18938775
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11106791
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19394652
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20336665
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19442435
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15451022
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18197164
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16835997
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11903061
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17675107
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17202146
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19425170
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18454173
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17065222
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/10700234
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16787257
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15958274
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16139274
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16624285
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16616335
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11269508
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19690545
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12511587
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20307616
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16818634
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17952650
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16818650
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16596790
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15638794
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/15275820
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12133838
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18339876
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9771884
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/10570948
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12182964
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19229996
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20546877
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19916793
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21464819
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9392925
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19394652
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20336665
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21312237
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23318578
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21807457
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21298280
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22447182
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23361273
ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16500647

Cannabinoid Research

icrs.co
ccic.net
cmcr.ucsd.edu
thesethgroup.org
cannabiscure.info
cannabisscience.com
herb.com/guzman.pdf
safeaccess.ca/research
cannabis-med.org/index.php?lng=en
cannabis-med.org/english/journal/en_2006­_02_1.pdf
phoenixtearsfoundation.com/scientific-st­udies
sciencedaily.com/releases/2007/04/070417­193338.htm
cancer.gov/cancertopics/pdq/cam/cannabis­/healthprofessional/page4
cancer.gov/cancertopics/pdq/cam/cannabis­/patient/page2
cureyourowncancer.org/scientific-studies­.html
gwpharm.com/cannabinoids-science.aspx
endalldisease.com/spain-study-confirms-h­emp-oil-cures-cancer-without-side-effect­s
cpmc.org/professionals/research/programs­/science/cannabidiolarticles.html
beyondchronic.com/2013/03/granny-storm-c­row-lists-1000-pages-cannabis-research-l­inks

Cannabinoid Patents

google.com/patents/US4837228
google.com/patents/US4189491
google.com/patents/US5631297
google.com/patents/US6132762
google.com/patents/US6410588
google.com/patents/US6630507
google.com/patents/US7741365
google.com/patents/US7597910
google.com/patents/US8071641
google.com/patents/US8242178
google.com/patents/US8034843
google.com/patents/US20100292345
google.com/patents/US20080181942
google.com/patents/US20090197941
google.com/patents/US20100204312
google.com/patents/US20080262099
google.com/patents/US20100222437